Author: t***4
Date:
Review: 顏色飽和,太陽下好看,啞光質感
顏色: Misty Rose
Price: NT$201
Original Price: NT$241
| Color | True Faith |
| Finish | Matte |
| Texture | Liquid |
| 高度 | 2.2 cm |
| 長度 | 13.6 cm |
| 淨重 | 3.1 g |
| 寬度 | 2.2 cm |
| SKU | sbbeauty03200817648 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 9861962 people said the quality is very good!
Author: t***4
Date:
Review: 顏色飽和,太陽下好看,啞光質感
顏色: Misty Rose
Author: e***9
Date:
Review: 顏色很好看!但沒有圖片中的深,上唇效果很好也很舒適沒有異物感,也不會太乾,是有時間能拍開暈染開的
顏色: Sugar
Author: a***0
Date:
Review: 顯色又不易掉色,可維持較長時間
Author: c***0
Date:
Review: 無味道,但剛擦會感覺嘴唇有擦東西,過一下子等乾掉之後就不會有此感覺了,擦在手上跟擦在嘴唇上的顏色有一點點不一樣,擦在嘴唇上看起來比較偏粉橘色,很奇妙。
顏色: Misty Rose
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.